• FAQ

Do jakiego wieku mogę używać dostawki Buggypod?

Dostawka BuggyPod może być stosowana dla dzieci do około 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg).

 

Jaka jest szerokość Buggypod'a?

Dostawka BuggyPod po rozłożeniu poszerza wózek o ok 41 cm.

 

Czym różnią się modele Buggypod IO oraz Lite?

Główna różnica polega na możliwości konwersji Buggypod IO w oddzielny wózek (po zakupie dodatkowo Convesion Kit) oraz wysuwanej rączce. Siedzisko w Buggypod IO jest głębsze o ok 4 cm. 

Składanie dostawki i system mocowania jest dokładnie taki sam. 

 

Czy mogę złożyć mój wózek z przypiętym Buggypod'em?

W celu złożenia wózka należy zdjąć BuggyPod'a poprzez odpięcie klamr od zaczepów mocujących. Zaczepy mogą pozostać na stałe przymocowane do wózka i nie powinny przeszkadzać przy jego składaniu.

 

Jak mogę zmieścić wózek i Buggypod'a w samochodzie?

Dostawka BuggyPod może być łatwo złożona i odłączona od wózka w celu transportu. Zazwyczaj wózek może być normalnie złożony pomimo przyczepionych zaczepów.

 

Czy Buggypod może być przymocowany po lewej stronie wózka?

Ze względu na budowę dostawki BuggyPod, może być ona mocowana wyłącznie po prawej stronie wózka (patrząc z pozycji pchającego wózek)

 

Czy muszę coś dokupić aby zainstalować Buggypoda?

W opakowaniu znajduje się standardowe mocowanie 51mm -jest ono wystarczające do większości wózków. Na liście kompatybilnych wózków są umieszczone informacje nt. dodatkowego mocowania 70mm lub adaptera, które należy dokupić oddzielnie do niektórych modeli.

 

Czy kształt ramy ma znaczenie?

Dostawkę można zainstalować na każdym kształcie ramy. Jedynym kryterium jest obwód. Informacje o konieczności zainstalowania większych mocowań jest w liście wózków kompatybilnych.