• Montaż

Aby upewnić się czy Buggypod będzie pasował do konkretnego modelu wózka poniżej zamieszczamy instrukcję jak można to sprawdzić.

 

UNIWERSALNA-DOSTAWKA-DO-WOZKOW-Buggypod-IO.jpgBuggypod jest mocowany do wózka przy pomocy dwóch zaczepów montowanych z boku wózka do rurek stelaża. Należy upewnić się, że na ramie wózka można znaleźć odpowiednie miejsca zgodnie z rysunkiem. Punkty mocowania zaczepów muszą być w odległości od 16 do 37,5 cm od siebie. Odległość mocowania tylnego zaczepu od podłoża powinna wynosić pomiędzy 35 a 42,5 cm. Zaczep przedni powinien być zamocowany na tej samej wysokości co tylny lub maksymalnie do 8 cm wyżej, jeżeli jest taka potrzeba.

 

UNIWERSALNA-DOSTAWKA-DO-WOZKOW-Buggypod-IO_2.jpgPonadto patrząc od tyłu wózka zaczepy powinny być przymocowane na pionowych fragmentach rurek stelaża (nie nachylonych w kierunku wózka ani na zewnątrz) a linia przeprowadzona przez oba punkty mocowania powinna być równoległa do kierunku jazdy wózka (punkty "e").

 

UNIWERSALNA-DOSTAWKA-DO-WOZKOW-Buggypod-IO_3.jpgJeżeli nie można znaleźć takich punktów mocowań, należy skorzystać z adaptera (w ofercie).