• Regulamin

Regulamin

 

 1. Sklep internetowy buggypod.pl prowadzony jest przez firmę aBBa FHU ,zarejestrowaną przez W.P.PR.M.Ł. DELEGATURA ŁÓDŹ BAŁUTY WPIS DO EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ NR 36711
  nip-7261196276 regon-471198320
 2. Domniemywa się, że Klient składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
 3. Zamówienia są przyjmowane 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok za pośrednictwem strony www.buggypod.pl .  Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie. Sklep rozpoczyna realizację zamówienia:
  - w przypadku płatności przy odbiorze - w momencie otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie
  - w przypadku płatności przelewem - w momencie odnotowania na koncie Sklepu wpłaty należności za zamówienie
 4. Klient może wycofać lub zmienić złożone zamówienie wysyłając maila z nr zamówienia na adres sklep@buggypod.pl jednak najpóźniej do momentu wystawienia przez Sklep faktury na zamówiony towar.
 5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Zawartość witryny internetowej Sklepu buggypod.pl nie stanowi oferty w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej). Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.
 6. Każda transakcja jest potwierdzana fakturą VAT, będącą jednocześnie podstawą reklamacji.
 7. Potwierdzając zamówienie Klient wyraża jednocześnie zgodę na wystawienie faktury bez podpisu nabywcy.
 8. Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Jest to czas pomiędzy rozpoczęciem realizacji zamówienia a wysłaniem zamówionych towarów ze sklepu. W przypadku gdy Sklep nie może skompletować zamówienia na czas Klient ma możliwość wyboru: częściowa realizacja, wydłużenie czasu realizacji lub anulowanie całego zamówienia.
 9. Zamówiony towar Klient otrzyma przesyłką kurierską. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek firmę kurierską.
 10. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie buggypod.pl bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
 11. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o rezygnacji z zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru i wysyłki do klienta. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 12. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
 13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej ( sklep@buggypod.pl ). Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.
 14. Sklep buggypod.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia.
 15. Zdjęcia zamieszone na stronie buggypod.pl mają charakter poglądowy i mogą się różnić od rzeczywistych.
 16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 17. 17.a.W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  b. W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

  c. Dostępne formy płatności:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • Płatności online
  • BLIK
  • Alior Raty"

skypaybaner1-2.png